Detailex > O nás

O nás

Sme mladá firma, ktorá sa zaoberá ekologickou a modernou formou čistenia – tryskanie suchým ľadom. Máme dlhoročné skúsenosti s montážnymi
,renovačnými a stavebnými prácami, pri ktorých je čistenie neoddeliteľnou súčasťou. Preto sme sa v roku 2021 rozhodli rozšíriť naše podnikanie v tejto oblasti a tak vznikla firma Detailex. Pri výbere metódy čistenia sme kládli dôraz hlavne na rýchlosť a efektivitu a v neposlednom rade šetrenie našej planéty.

Dokážeme si poradiť takmer s každou nečistotou a farbou z rôznych povrchov vďaka regulácií strojov od veľmi jemného čistenia, až po extrémne otryskávanie, alebo dezinfekciu.

Čistenie/tryskanie je vhodné v exteriéri, ako aj v interiéri bez nutnosti demontáže strojov a zariadení. Po čistení zostáva, iba otryskaná špina/farba nevytvárame žiadny sekundárny odpad, nakoľko suchý ľad po náraze sublimuje a vyparí sa. Odmastňuje povrchy a zabíja 99,9% baktérií, plesní, nakoľko pracujeme s CO2 peletami zmrazenými na -78,5°C.❄️

Čistenie/tryskanie suchým ľadom je vhodné v každom priemyselnom odvetví, častokrát bez nutnosti odstávky výroby, nakoľko sme časovo flexibilný.

Ďalej je vhodný na:

-odstránenie náterov(renovácie) dreveníc, drevených fasád, terás, prístreškov, altánkov

-renovácia veteránov, automobilov, čistenie interiérov, exteriérov, podvozkov, motorov,

-príprava ocele pred náterom/striekaním a i

-čistenie povrchovej hrdze, mastnoty, špiny, plesní, aj z ťažko dostupných miest

-čistenie rôznych foriem, elektronických súčiastok a jemnej elektroniky, robotov, dopravníkov, pohyblivých častí, nádrží a pod.

-sanácia po požiaroch, dezinfekcia verejných priestorov a zdravotníckych zariadení

-služby pre mestá a obce čistenie verejných plôch, fontán, sôch, pomníkov/náhrobných kameňov a pod.

Nájdeme vhodné riešenie pre vašu spoločnosť:

Kontakt