Detailex > Prenájom

Prenájom – správne riešenie pre každú aplikáciu.

Potrebujete vyriešiť údržbu na Vašej prevádzke či znížiť náklady za servis? Využite možnosť prenájmu zariadenia a otestujte si aplikáciu čistenia s vlastným personálom.

IC 022 EVO

Charakteristika

Tryskanie suchým ľadom nebolo nikdy dostupnejšie, objavte novú dimenziu čistenia suchým ľadom, dostupné už pre dielne jednotlivcov,predajcov áut, autoservisy, ale aj najmenšie prevádzky výroby či údržby v akomkoľvek odvetví.

Jedinečná konštrukcia IC 022 EVO prekvapí svojou flexibilitou a výkonom. Bezúdržbový a patentovaný dávkovací systém spoločnosti ICS spotrebuje najmenšie množstvo stlačeného vzduchu, spoľahlivo pracuje už od tlaku 4 barov a 0,8 m3/min. Spotreba peliet suchého ľadu je 18-24 kg/hod.

Jedinečná konštrukcia IC 022 EVO prekvapí flexibilitou, výkonom a účinnosťou. Bezúdržbový dávkovací systém pracuje s 1,5 mm ako aj s 3 mm peletami.
IC 022 EVO vybavené unikátnym dávkovacím systémom ponúka bezkonkurenčný výkon a účinnosť čistenia.

Technické parametre

Rozmery

Šírka: 296 mm
Výška: 336 mm
Dĺžka: 528 mm

 

Spotreba

Suchý ľad:do 24 kg/h
Stlačený vzduch
:
0.8 m³/min. v závislosti od stlačeného vzduchu použitej dýzy a tlaku

 

Váha

Prázdny stroj: 19 kg s hadicou a pištoľou

 

Kapacita násypníka

4 kg

 

Pracovný tlak

2 – 8 bar

 

IC 310 S

Charakteristika

Profesionálny stroj na tryskanie suchým ľadom IC310 S je najvýkonnejšie zariadenie, ktoré ponúkame na prenájom, umožňuje najširší možný rozsah čistenia.

Vďaka patentovanému systému mletia peliet, vznikajú mikročastice peliet, ktoré môžete nasadiť na odstraňovanie nečistoty z veľmi citlivých povrchov, ako napríklad povrch vysokoleštených foriem, pneumatické a elektrické rozvody, ovládacie panely strojov, ako aj interiér automobilu. Jedným tlačidlom na ovládacom panely prepnete režim čistenia s mikročasticami peliet na čistenie štandardným 3 mm granulátom pre odstraňovanie ťažšieho druhu znečistenia.

Digitálny ukazovateľ spotreby je možné nastaviť na presnosť 1 kg, pričom môžete využiť maximálny výkon zariadenia v rozsahu od 10-100 kg peliet/hod. s plynulou reguláciou pracovného tlaku v rozmedzí 1-16 bar.

Aj v náročných prevádzkových podmienkach vyžaduje len minimálne náklady na údržbu. IC 310 S je jednoducho manipulovateľný, váha zariadenia je len 75 kg. Prevedenie stroja IC 310 S Vám umožní bezpečný náskok pred konkurenciou.

Technické parametre

Rozmery

Šírka: 387 mm
Výška: 795 mm (1007 s rukoväťou)
Dĺžka: 560 mm

 

Spotreba

Suchý ľad: 0-100 kg/h
Stlačený vzduch
:
1,0-12,0 m³/min. v závislosti od  použitej dýzy a tlaku

 

Váha

Prázdny stroj: 73 kg
(bez trysk.hadice)

Kapacita násypníka

10 kg

 

Pracovný tlak

1 – 16 bar

 

Kaeser M59

Charakteristika

Krátkodobý prenájom kompresora Kaeser M59 10bar s reguláciou od 5 do 10 barov (4,7-5,5m3/min). Váha do 750kg,stačí vodičský skupiny B. Možnosť použitia v centrách miest vďaka nízkym emisiám. Kompresor ma dochladzovač vzduchu, vieme zapožičať aj s odkalovačom vody a oleja. Je vhodný na pieskovanie, tryskanie ale aj búracie práce. Po dohode možnosť požičania, aj s obsluhou a dovozom na miesto určenia.

    Nájdeme vhodné riešenie pre vašu spoločnosť:

    Kontakt